Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

У Полтаві зібрали більше 9 тисяч гривень під час велопробігу

У Полтаві зібрали більше 9 тисяч гривень під час велопробігу

Із велосипедами та нумерованими наліпками. У полтавському Корпусному саду понад півтори сотні велосипедистів – учасників акції. Серед них Євген Асауленко: Оскільки я велосипедист, то не міг пройти осторонь. Разом з тим, що зібрати кошти потрібно для діток, в даному випадку, це чудова нагода зустріти старих знайомих, нових знайомих, гарно і весело провести час.

Зареєструватися учасники могли завчасно он-лайн або перед початком заїзду у волонтерів акції. Волонтерка Катерина Кібенко говорить: Вони просто підходили, записували своє ім’я і прізвище, вибирали номерок і робили внесок – 50 гривень. День насичений, учасників багато. Я особисто зареєструвала 36 учасників, які не реєструвались онлайн, а приїхали саме сьогодні.

 Як поводитися на дорозі, розповідає своїм дітям і Олексій Плюхін. Він долучився до акції разом із родиною. Чоловік говорить: сам їздить велосипедом понад 10 років. Це корисно, це швидко, особливо в Полтаві. Це зручно, не треба штовхатися в маршрутках по 5 гривень, не треба за бензин платити. І тому й дітей привчаємо. У нас є таке саме сердечко, йому уже років 5, певно. Тобто до цієї акції ми уже не перший раз долучаємось. Учасники проїхали на своїх велосипедах за маршрутом кільцевого транспорту. Організатор велопробігу Денис Буцький розповідає: В цьому році ми збираємо кошти для Полтавської дитячої обласної лікарні до сурдологічного відділення на обладнання для дітей з вадами слуху. Це вже 13-та акція, яка проходить в Україні, у місті Полтава, в області. Під час цього благодійного велопробігу у Полтаві зібрали понад дев’ять тисяч гривень.