Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Давва
Ірина Давва

У мікрорайоні «Половки» сталася ДТП

У мікрорайоні «Половки» сталася ДТП

Олександр Дольник - очевидець аварії. Він викликав поліцію. Говорить: злякався,бо поруч  дитячий майданчик.

Олександр Дольник,  очевидець  Залетів, став, не виходе. Він потрапляв в  аварію в тому році , вдарив там машину. І знову він за кермом свого автомобіля.

8 місяців тому цей водій потрапив в іншу аварію. Тоді постраждало авто  цього чоловіка. Сергій Веременіч Приходжу додому, а в мене машина метра на два в стороні стоїть і пом’ята. Людина п’яна летіла, вдарила мою машину ,моя машина зачепила іншу. Приїхала поліція знайшла в сусідньому дворі.

Після тієї аварії був суд. Прав чоловіка не лишили. Бо водій постійно  подає на апеляцію, говорить Сергій Веременіч.

Сергій Веременіч,  Ви уявляєте. Якщо тут моя дитина гуляла, не дай Боже збив би. Якщо його в цей раз прав не лишать , я навіть не знаю куди наша держава дивиться.

Лейтенант поліції Роман Вільмовський говорить: нині порушник в наркодиспансері проходить огляд. Поліціянти складають матеріали за статтею 130 кодексу України про адміністративні правопорушення.

Роман Вільмовський, лейтенант патрульної поліції В даної особи раніше була дана стаття , також за цим самим місцем проживання , те що мені відомо зараз справа в суді.

За  словами прес-офіцеру патрульної поліції області Наталії Ширіпової, чоловік був нетверезий. У водія виявили 1,7 проміле алкоголю. Коли допустимий вміст в крові – 0,2 проміле.