Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

Почався суд щодо переоформлення перукарні у Полтаві

Почався суд щодо переоформлення перукарні у Полтаві

Перукарня на Великотирнівській раніше була колективною власністю з назвою «Горшкова та інші — фірма «Свагі», каже перукар Людмила Таранушенко. Після смерті попереднього керівника,  у 2015-му році перукарі звернулися до юриста Олега Іванова, щоб переоформити документи на нового директора. Й віддали  Іванову всі папери на приміщення перукарні. Площа якої 280 метрів квадратних. «Ну,а потім він прийшов і сказав: «Це моя будівля». Й змушував підписувати документи. Але хто ж підпише, коли ми 30 років там пропрацювали».

Завідувачка перукарні Євгенія Піщанська розповідає: салон мали оформити на неї, та Олег Іванов зареєстрував приміщення на своє товариство «Іванов «Фірма Свагі». «Зараз нас взагалі залишили від роботи. У нас 10 місяців немає світла. Іванов відключив нам світло. Ми не працюємо».

Завідувачка перукарні звернулася до суду з вимогою скасувати зміну реєстрації. Адвокат позивача Віта Мосієнко каже: зміни вніс державний реєстратор Чутівської райдержадміністрації. Його дії були протиправні. «Виключення Піщанської Євгенії та інших вкладників зі складу вкладників. Оскільки це взагалі заборонено законодавством – здійснювати виключення вкладників». «В жодному документі не було інформації про те, що особи, які внесли ці зміни, мали будь-які повноваження щодо внесення таких змін. 

На суд державний реєстратор Чутівської райдержадміністрації не з’явився. Новий власник перукарні Олег Іванов відмовився надавати коментарі. Під час засідання чоловік розповів: він призначав позивача Піщанську на посаду директора перукарні в час зміни реєстрації підприємства.  «У 2017-му році, я не пам’ятаю, чи лютий чи березень, коли відбувалася реорганізація підприємства, вона обіймала посаду директора  відповідно до мого наказу та штатного розладу». 

Позивач Євгенія Піщанська розповіла: на суді вперше почула, що Іванов призначав її на посаду директора. Суд долучив до матеріалу справи витяги з єдиного державного реєстру юридичних осіб в яких вказані реєстраційні дії з лютого 2015-го року. Розгляд адміністративної справи продовжать через два тижні.