Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Давва
Ірина Давва

У Полтаві писали «Всеукраїнський правовий диктант»

У Полтаві писали «Всеукраїнський правовий диктант»

Анастасія Стародубцева  учениця Полтавського професійного ліцею. Говорить:  потрапляла у ситуації, коли знання з права не вистачало.  Останнього разу потрібно було переписати квартиру з одного власника на іншого. Анастасія Стародубцева, учасниця:  Вирішували ситуацію у нотаріуса . Вона пояснила як це правильно зробити.

Людмила Власенко пише правовий диктант, щоб перевірити свої знання з права.  Працює у бібліотеці. Каже:  попитом користується юридична правова література серед читачів. Людмила Власенко, учасниця: Це особиста безпека, що має право зробити людина. Це фінансова безпека, наприклад, спілкування з банками. Іван Логвінов навчається на 1 курсі  Полтавського юридичного інституту.  У майбутньому юрист. Прийшов на диктант, щоб  удосконалити свої знання. Іван Логвінов, учасник Зможу дізнатися щось нове для себе. Тим паче для своєї майбутньої професії,  якийсь досвід потрібно набирати.

Дослідити рівень правової грамотності полтавців різного віку – мета «Всеукраїнського правового диктанту», говорить заступниця начальника територіального управління юстиції Полтавщини Дар’я Бриндак. Дар’я Бриндак, заступниця начальника територіального управління юстиції Полтавщини: Оскільки близько 60 відсотків населення не знають своїх прав або знають, але не вміють ними користуватися. Тому наша мета підвищити правову свідомість, навчитися користуватися правами і захищати в разі порушення. 

Заступниця начальника територіального управління юстиції Полтавщини Дар’я Бриндак повідомила: результат диктанту учасники  отримають на електронну адресу .Нагадаю, минулоріч диктант писали 770 учасників у 9 містах України.