Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

У Полтаві відкрили волейбольний турнір - меморіал, присвячений українському волейболісту Андрію Кузнецову

У Полтаві відкрили волейбольний турнір - меморіал, присвячений українському волейболісту Андрію Кузнецову

Полтавець Руслан грає у волейбол 6-ть років. Розповідає: до змагань готувалися у звичайному режимі – по тренуванню щодня. У майбутньому, каже, хоче грати закордоном. Руслан Горбунов, грає за полтавську команду: Якщо фізична підготовка - буває звичайно і кріпатура, як завжди у кожного спортсмена. Звичайно хочеться потрапити за кордон. Польща, Франція - з радістю туди б потрапив.

А це Максим. На змагання він та його команда приїхала із Харкова. Максим Донець, грає за «Локомотив» м. Харків: Втомилися. Добиралися на автобусі. Тренуємося, і технічні елементи є і ігрові також обов’язково. Щоб награвати склад. Цього року Полтавщину на турнірі представляє три команди. За словами тренера Полтавської команди Анатолія Офата, його волейболісти борються за призові місця, та на перше місце не претендують.

Анатолій Офат, заслужений тренер України, тренер Полтавської ДЮСШ  №2Це пов’язано з тим, що в нас і ремонти в школах були. Неповноцінні тренування були. А потом і дуже сильний склад учасників. (01:30 - 01:40) Зараз закінчується ремонт третього залу. Всі вони оновлені.

СТЕНДАП: 12-ть команд, 2 вікові категорії. Більше сотні спортсменів змагатимуться за головний приз на міжнародному чемпіонаті з волейболу пам’яті Андрія Кузнецова.

13-ть - 16-ть років – така вікова категорія учасників цьогорічного турніру. В Полтаву вони приїхали з Харкова, Черкас, Ірпені, Дніпра та інших міст України. Юрій Столяренко, тренер харківського «Локомотиву»:  Для нас це як частина підготовки до майбутніх змагань. Ми подивимося на інші команди, на свої сили подивимося. Що ми вміємо, що ні. Що не виходить і будемо надалі працювати над цими помилками. Нагадаємо, меморіал пам'яті Андрія Кузнецова у Полтаві проводять у 23-тє. Він заснований на честь чемпіона Європи та володаря Кубку світу з волейболу, який був учнем Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи № 2.

Андрій Петренко, директор полтавської СДЮСШОР №2:На цьому турнірі збираються кращі команди України. І приїжджають іноді команди із зарубіжжя. Зараз із зв’язку з важкою обстановкою до нас не приїжджають російські команди, Німеччини, Італії. Зараз з цим проблема. Але в нас є домовленості з Білоруськими командами та командами Молдови.

Вручатимуть нагороди призерам меморіалу 28-го квітня. Того ж дня учасники турніру з інших областей вирушать додому.