Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Давва
Ірина Давва

У парку «Перемога» стартував новий сезон

У парку «Перемога» стартував новий сезон

Щоб тут щось реконструювали, мені наче все як було так і залишилося . Навіть ще менше стало цих атракціонів.

Це полтавка Тетяна Поливода. З донькою Марією  у  парк «Перемога»  ходить часто. Говорить: змін перед відкриттям нового сезону не помітила, проте, додає: чисто. Тетяна Поливода, полтавка: Звичайно, хочеться більш сучасного, більш гарного. Той же парк Горького в Харкові, якщо поїхати, то разюча різниця порівнюючи з тим, що у нас наразі у парку.

Наталія Яресько з донькою парк «Перемога» відвідує рідко. Говорить: нецікаво, каруселі та гойдалки не оновлюють. Також жінка сумнівається у безпечності атракціонів. Наталія Яресько, полтавчанка: Дуже боюсь, бо я знаю, що ці всі атракціони з мого дитинства, то я ж рахую скільки цим атракціонам років. (01/37- 01/44) Ви знаєте тут уже нічого відвідувати,, 2-3 атракціони і все. Тобто, дітям вже набридло.

Парк розчистили, обрізали аварійні гілки на деревах, атракціони перевірили на безпечність. Так, за словами директора Лаврентія Заркуа, підготувалися до відкриття нового сезону.Кожного року виділяється на атракціони 16 тисяч гривень. Зараз все безпечно. Перевірка була 23 квітня. 

Нині  у парку чотири атракціони. За словами директора, цього року  його реконструюють. Роботи розпочнуть влітку. Кошти виділять  з міського бюджету. Суми Лаврентій Заркуа поки що не знає. Лаврентій Заркуа, директор парку «Перемога»:У  цьому році буде реконструкція парку. Є проект, будуть нові атракціони, ландшафтний дизайн.

Нагадаємо, парк «Перемога» найстаріший у Полтаві, пам'ятка садово-паркового мистецтва з 1970 року.  Атракціони «Чортове колесо» та «Сюрприз» працюють близько двадцяти років.