Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Суд не продовжив домашній арешт обвинуваченим у вимаганні на центральному ринку

Суд не продовжив домашній арешт обвинуваченим у вимаганні на центральному ринку

Суд не продовжив домашній арешт трьом обвинуваченим у вимаганні на центральному ринку Полтави. За ухвалою обвинувачених зобов'язали, зокрема, не виїжджати за межі Полтавської області. Нагадаю, серед обвинувачених двоє полтавців та житель Чорнухинського району. Крім вимагання чоловіків обвинувачують у побитті іноземця та незаконному заволодінні його автомобілем. На наступному розгляді кримінальної справи потерпілий має дати покази.

Тарас Турчин, прокурор Полтавської місцевої прокуратури:  «Ми звернулися з клопотанням про продовження запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту відносно трьох обвинувачених. Так як строки вказаного запобіжного заходу закінчувалися»

Тамара Оніпко, адвокат обвинуваченого:  «22-го квітня сплив термін ухвали про домашній арешт. Відкриваєм статю 181 частину 6: по закінченню цього строку, ухвала про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту, припиняє свою дію і запобіжний захід вважається скасованим. Таким чином з 23-го квітня 2018-го року даний запобіжний захід вже не діє – скасований»