Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Більше ста каратистів змагалися у Полтаві

Більше ста каратистів змагалися у Полтаві

Для дев’ятирічної спортсменки із Сум це перші змагання. Вероніка займається карате трохи більше, ніж півроку. Вероніка Калашникова, каратистка: Дуже сильно хвилювалася, бо перший раз змагаються. Переживала, що програю. Я почала ходити на карате сама. Мені воно подобається тим, що можна боротися і вигравати.

Участь у першому кубку Полтавської області з карате взяли понад сто спортсменів. Змагалися у двох категоріях. Розповів президент Полтавської обласної федерації карате Микола Богодистий: Це кате й кумі те. Наймолодшим дівчатам і хлопцям – 6-7 років. Вони працюють із фантомами. Кате – це вони демонструють свою техніку. Це розшифровка кумі те в дії.

Опановувати бойове мистецтво Святослав почав дошкільням. У свої дев’ять він має п’ятирічний досвід та низку перемог. Юного полтавського спортсмена прийшли підтримати батьки. Андрій Стегній, батько каратистаМи дуже задоволені, що він займається цим видом спорту. Хочемо, щоб це булла його професія. Сподіваємося, він стане олімпійським чемпіоном. 

Підготовка майбутніх учасників олімпійських ігор - одне із завдань подібних змагань, каже Микола Богодистий. І додає: полтавські каратисти боротимуться за право участі в літніх іграх 2020-го року. На першому ж кубку Полтавської області з карате, окрім індивідуальних призових місць, нагороди отримали і кращі команди.