Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Терешківська громада обирає голів та депутатів ОТГ

Терешківська громада обирає голів та депутатів ОТГ

Це виборча дільниця в селі Терешки. Тут зареєстровано майже дві тисячі виборців. Дільницю облаштували заздалегідь. Комісія  отримала б’Юлетні та списки виборців. Вибори розпочали вчасно.  За словами голови виборчої дільниці, явка людей більша ніж зазвичай. Ольга Дорошенко голова виборчої дільниці № 530762:З ранку була велика активність, ми такого не очікували, думали як завжди. Думали, посплять потім прийдуть. До 9:30 проголосувало 167 чоловік. Це вперше така

Проблем з процедурою голосування, на час перебування на дільниці нашої знімальної групи, не виникало.  На 12 :00 свій вибір зробили  майже чотири сотні людей. Основне правило -  голосувати тільки за наявності паспорта. Однак були й ті,хто забув документ вдома. Любов Звягольська: Була спроба проголосувати з пенсійним посвідченням, але ми сказали, тільки по паспорту і все. Віра Іванісова, член виборчої комісії: Посвідчення ніякі не проходять, все перевіряємо і все йде як треба.

У Терешківській об’єднаній територіальній громаді, що у Полтавському районі , обирають голову та депутатів. Ці люди вже проголосували. Кажуть: на вибори ходять постійно та вірять у зміни.

Голос:  Дороги, в першу чергу дороги, ви ж самі бачили, як сюди їхали, які вони

Голос: Дороги, хочемо, зупинки та благоустрій території

Голос: Щоб зміни були, дитячі майданчики, сміттєві баки, бо з вивозом сміття проблеми, сподіваємося на краще.

Голос: Дітям треба клуб  зробити, у нас дуже багато дітей, дах в першу чергу відремонтувати та дороги зробити – це найголовніше

Нагадаю, цього дня  у Полтавському районі відбуваються вибори в Коломацькій та Терешківській громадах. До складу Коломацької сільської ОТГ входять: Куликівська сільська рада  та Василівська. Терешківська сільська ОТГ об’єднала: Терешківську сільську раду  та Микільську.