Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

Більше 15-ти бійців 93-ї окремої механізованої бригади нагородили на Донбасі

Більше 15-ти бійців 93-ї окремої механізованої бригади нагородили на Донбасі

«За вірність народу України». Такими відзнаками Полтавської облради нагородили більше 15-ти бійців 93-ї окремої механізованої бригади. Це військовослужбовці як тилових підрозділів, так і опорних пунктів «на нулі». А також – медичної частини.

нагрудним знаком за вірність народу України ІІ ступеню.

 Із відзнакою -  старший солдат 93-ї бригади Валерій Череп із Котелевського району. Вдома на чоловіка чекає дружина та син. У зоні АТО він із 2016-го. На військову службу пішов за контрактом. До цього був учителем фізики, математики та інформатики. На службі, перш за все, відповідає за порядок із документацією.

Рапорти різного роду, зарплатна відомість (чорновий варіант). Якось так. Чоловіка та його побратимів, які перебувають на Донеччині, охороняє ось цей пес. Жуля - наша штабна собака. Жуля, в іншу сторону.

У зоні АТО військовослужбовець близько 2-х років. Каже: волонтери стали приїжджати рідше. Валерій Череп, військовий 93-ї ОМБр: Іноді продукти, скоби, принтер. з Полтавщини місяць назад приїжджали, а так в основному старі волонтери.

Із передової на нагородження приїхав боєць бригади - 39-річний Олексій Беккер. Чоловік несе службу у зенітному ракетно-артилерійському дивізіоні. Минулоріч брав участь у боях під Кримським. Захищати країну військовий із Горішніх Плавнів приїхав 2 роки тому.

Олексій Беккер, військовий 93-ї ОМБр: Я народився в Укзбекистані. Батьки перевезли мене сюди в Україну. Інтерес за Україну є . Чого б і не піти, здоров’я  є і не постояти за свою країну.

Військовий із Кременчука з позивним «Бруно» на передовій із початку війни. Був учасником Революції Гідності. Потім - пішов добровольцем до батальйону «Донбас», із жовтня 14-го - у 93-й бригаді. Тут, каже, здобув бойовий досвід, знайшов друзів, пережив і втрати. Чоловік воював за Донецький аеропорт, у Пісках, Опитному. Нині – розвідник. За 4 роки збройного конфлікту, каже, армія та її забезпечення змінилося на краще.

 «Бруно» , військовий 93-ї ОМБр:  Якщо раніше ми тільки могли розраховувати на волонтерів, то зараз я забув, коли волонтерів останній раз і бачив. зараз кожен військовослужбовець отримує все необхідне, форму всі інше.

Нагадаю, 93-тя окрема механізована бригада – військова частина у складі Сухопутних військ Збройних сил України. Пункт її постійної дислокації у селищі Черкаському, що на Дніпропетровщині.