Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Іржаві та діряві відбійники: у Полтаві залізні конструкції потребують ремонту

Іржаві та діряві відбійники: у Полтаві залізні конструкції потребують ремонту

У Полтаві відбійники на шляхопроводі, що сполучає площу Зигіна із вулицею Маршала Бірюзова, у деяких місцях погнуті або взагалі відсутні. Більше знає Лідія Ритченко та Олексій Липоватий.

STEND-UP: Іржавий та дірявий відбійник. Ось в такому стані він знаходиться на мосту в Полтаві. Нині відбійник потребує ремонту.

Полтавець Ярослав Собакар щодня ходить мостом. Каже: відбійники ремонту не підлягають, їх потрібно заміняти.

 Ярослав Собакар, полтавець: Такий відбійник, він ні від чого не захистить. Наприклад, якщо пройти трішки далі, то це все буде помітно, як ці відбійники викручуються. Там навіть секція забору відпала. Я тут ходжу досить часто і спостерігаю це кожен день.

Відбійники відмежовують проїжджу частину від пішохідного тротуару. Місцями ці залізні конструкції погнуті. Чи ремонтуватимуть їх? За відповіддю йдемо до комунальників.

Лайф.: 
-
Доброго дня! А Сергій Володимирович на місці?
- Ні, немає. Він поїхав з управління.

Ми залишили  інформаційний запит. Відповідь повинні надати протягом п’яти днів. Стан дороги на мосту досліджуватимуть працівники відділу безпеки дорожнього руху, говорить  Наталія Ширіпова. За її словами, аварій, що трапилися цьогоріч на мосту через аварійний стан відбійників – не було.

 Наталія Ширіпова, прес-офіцер патрульної поліції у Полтавській області: Не зафіксовано саме через відбійники. Патрульні поліцейські наразі проводять вулично-шляхове обстеження взагалі всіх вулиць міст та області. І всі недоліки вони фіксують до відділу ЖКГ міської ради.

За останні два роки на цьому мосту сталися близько 20-ти аварій. Три людини постраждали.