Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Нова і антивандальна: загиблому бійцю Сергію Лимарю встановили меморіальну дошку

Нова і антивандальна: загиблому бійцю Сергію Лимарю встановили меморіальну дошку

Нову меморіальну дошку встановили загиблому учаснику АТО Сергію Лимарю. Попередні на будинку у Полтаві, де раніше жив боєць, знищили невідомі. Чи захистили цього разу меморіал від можливих пошкоджень, дивіться далі у сюжеті.

 Майже на півметра вище за попередню прикріпили нову пам’ятну дошку учаснику АТО Сергію Лимарю. Її виготовили менше, ніж за два тижні, після того, як розбили попередню.

Вадим Ямщиков, голова ГО «Асоціація учасників та ветеранів АТО Полтавщини»: Поставили антивандальну, як і більшість дощок у місті Полтава. Повісили трохи вище, вона з цього матеріалу, який не б’ється.

 Попередні дві дошки були гранітними. Першу розбили торік у квітні. Наступна була цілою менше року.

Тетяна Лифарь, голова кооперативу будинку: У минулому році 8 квітня о пів на четверту. Чули люди. Так, а що ж? Чути – чули, але не бачили. А цьогоріч 8 хвилин на четверту. Тоді хоч тільки дошку побили, а це і гранітну поличка, гірлянди, квіточки – все.
         Людмила Ярославцева, живе поруч із будинком загиблого: Це блюзнірство. Це неповага до наших захисників. Я вважаю, що таких людей треба шукати і карати. І дуже суворо.

          Встановлювали дошки за гроші мешканців будинку, де колись жив Сергій Лимарь. Цю, антивандальну виготовили за рахунок спонсора.

 Людмила Лимарь, мати загиблого військового: Неочікувано швидко відновили дошку. Це не перший раз. Минулий раз було набагато довше.  Те, що знайшли/не знайшли… Вандали були і будуть.

Речник обласної поліції Юрій Сулаєв повідомив: розслідування щодо побиття дошки триває. До його завершення нових подробиць поліція повідомити не може. Нагадаю, військовий Сергій Лимарь у зоні АТО пробув майже півроку, командував взводом. Загинув улітку 2014-го під час артилерійського обстрілу підрозділу на Донеччині. Посмертно отримав звання капітана.