Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

Комунальні служби почали підготовку до купального сезону

Комунальні служби почали підготовку до купального сезону

 Більше 30-ти років Анатолій Кононенко пропрацював водолазом. Каже: найбільша глибина, в яку занурювався – 160-ть метрів. Нині чоловік навчає молодих водолазів роботі під водою.

Анатолій Кононенко, водолаз: У нас ведеться занурення кожен день. Журнал є, записується все. Тренуємося. Зараз,після повені, вода дуже мутна. Ще не спала. 20 см – ще до нуля не дійшла.

 Наразі полтавські рятувальники ліквідовують наслідки повені.  Цьогоріч вода піднялася майже 2 метри. Дерева, що були на березі, нині - у річці.

Анатолій Кононенко, водолаз  Років 8 не було такого підйому води. Жертв не було. Все пройшло спокійно.

Водолази почали готувати Ворсклу до купального сезону. Він стартує 4-го червня.

ЛАЙВ:   Це буйок.  Ми їх виставляємо. Як тільки людина  заплила,  значить попереджаємо.  Кажемо: запливіть в зону пляжу.

Привести до ладу пляжі міста мають до 20-го травня, каже начальник рятувально-водолазної служби Євген Савчук. Це повинні зробити  приватні підприємці, які орендують зони відпочинку.

Євген Савчук, начальник рятувально-водолазної служби: Встановити питні майданчики, біотуалети та привести територію в належний стан-без забруднення. (00:29-35) Вони повинні зробити культивацію земельної ділянки, зрізати очерет і зробити, щоб не було сміття.

Зараз температура води у Ворсклі +17-ть. Купатися починають при температурі води від 19-ти градусів.