Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Обвинуваченим у справі «Газетного ряду» продовжили домашній арешт

Обвинуваченим  у справі «Газетного ряду» продовжили домашній арешт

Продовжити строк запобіжного заходу. Сьогодні в Октябрському райсуді Полтави обвинуваченим у справі «Газетного ряду» продовжили домашній арешт. Відповідне клопотання подав прокурор Сергій Дяченко. Захист обвинувачених виступав із запереченням. Зокрема, адвокат Усенка Михайло Самойленко подав клопотання про зміну запобіжного заходу – на особисте зобов’язання.Суддя Анатолій Савченко його відхилив. 

Анатолій Савченко, суддя Октябрського районного суду (м. Полтава): Продовжити обраний щодо обвинуваченого прядка Анатолія Івановича строк дії запобіжного заходу – у вигляді домашнього арешту на 2 місяці, тобто до 20 липня 2018-го року.  Продовжити обраний щодо обвинуваченого Усенка Євгена запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на 2 місяці, тобто  до 20 липня 2018-го року.

Нагадаємо, Євгена Усенка та Анатолія Прядка підозрюють у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень учасникам акції протесту проти забудови арки «Газетного ряду» у Полтаві.  Потерпілі Олександр Коба та Дмитро Юденко з своїми представниками на судове засідання не з’явилися.