Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Горішньоплавнівець Олег Кухарик переміг на Кубку України, хоча завадила очеретина

Горішньоплавнівці Павло Алтухов та Олег Кухарик перемогли на Кубку України. У Дніпрі тривають перші у 2018-му офіційні змагання з веслування на байдарках і каное. Сьогодні відбулися фінали на 1000 метрів. Переможцями в обох човнах стали наші земляки. Серед каноїстів дистанцію виграв Павло Алтухов. Учасник Олімпіади в Ріо не програє на всеукраїнських змаганнях третій рік поспіль. Так само не пропускає до найвищої сходинки п'єдесталу інших байдарочників Олег Кухарик. 21-річний спортсмен відірвався від найближчого суперника на 3 секунди, але результатом не задоволений.   Національні перегони триватимуть до 7-го травня, за їхніми підсумками оберуть найкращих - веслувальників, які представлять Україну на чемпіонаті Європи.

Олег Кухарик:  Трохи я засмутився, тому що хотів показати хороший час. А посередині дистанції зачепив комишину. От їду-їду я, посередині дистанції бачу - комишина. Ну от чому таке завжди зі мною трапляється!? На відбір до Європи потрібен хороший час.