Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Понад 5 тисяч пологів за 27 років: історія полтавської акушерки

Понад 5 тисяч пологів за 27 років: історія полтавської акушерки

5-го травня відзначають Всесвітній день акушерки. Жінки цієї професії надають першу акушерсько-гінекологічну допомогу до, під час та після пологів. Про роботу та досвід однієї полтавської акушерки дивіться в наступному сюжеті.

Тетяна Кулик працює акушеркою майже 30 років. За цей час прийняла понад 5 тисяч пологів.

Тетяна Кулик, акушерка з 27-річним стажем: Перші пологи запам’яталися мені назавжди. Коли ти вперше береш дитятко на руки, це таке відчуття, що просто не передати. Ми радіємо народженню кожної дитини, переживаємо за кожну маму…» – розповідає жінка.

Акушерка показує кардіомонітор. Це новітнє обладнання, яке стежить за станом малюків в утробі під час пологів.

ЛАЙФ

 Перед вами  апарат для двійні. На маму чіпляється датчик. Він кріпиться  ось такими ременями. І два датчики, які вимірюють серцебиття.

А це – крісло-трансформер для пологів. Воно дозволяє роділлі прийняти якомога зручніше положення.

ЛАЙФ

Партнерські пологи та вільне положення жінки в момент народження дитини – ці тенденції щороку стають популярнішими, каже акушерка.

Тетяна Кулик, акушерка з 27-річним стажем: Партнером може бути і чоловік, і мама, і подруга. Жінка себе відчуває набагато комфортніше, коли поряд із нею знаходиться рідна і близька людина. Не настільки вона відчуває біль у пологах.

Цього дня Тетяна Кулик допомагає народжувати 21-річній Альоні. Жінка очікує хлопчика. Для неї це перші пологи.

Альона породілля: Для того, щоб пологи пройшли успішно, головне – довіряти своїй акушерці, довіряти їй маленьке життя, яке знаходиться всередині.

Всесвітній день акушерки відзначають 26-ий рік поспіль у більше, ніж 50-ти країнах світу.