Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

Пісок та пилюка: полтавські вулиці досі не прибрані після зими

Пісок та пилюка: полтавські вулиці досі не прибрані після зими

Обабіч дороги пісок. По вулиці Патріарха Мстислава та 8-го березня досі не прибрали суміш, якою посипали тротуари взимку. Вона змішалася зі сміттям, яке за словами жителів вулиць не прибирають взагалі.  Про це далі у сюжеті.

 На вулиці 8-го березня Надія Павлівна живе більше 30 років. Розповідає: раніше тут було чисто. Зараз - багато сміття та піску. Ним посипали тротуари та дорогу зимою.

Надія Павлівна, мешкає на вулиці 8 березня: Взагалі не прибирають. Ось це збирають якийсь рейд з ось цих двірників, і ось це приганяють їх: чи перед святом якимось, чи що. І його прибирають. Листя протоптується, все заноситься ногами.

А ось ця пенсіонерка переживає за своє здоров’я.Говорить, двірники не прибирають.

Надія Іршко, мешкає на вулиці 8 березня: Як вітер, так звичайно пилюка йде, потім дихаємо цією пилюкою. Ходять збирають  ото паличками тикають.

СТЕНДАП:  Ми приїхали до управління житлово-комунального господарства. Попередньо, телефоном, дізналися,що його начальник Сергій Сінельнік зараз знаходиться у відпустці. Тож йдемо до заступника управління.

Костянтина Малька на робочому місті не було.

Лайф:
- А де він?
- Виїхав десь у місто. Ну я не знаю.

Ми залишили інформаційний запит. За законом відповідь нам повинні надати протягом п’яти днів. А мешканці цієї вулиці платять за надання комунальних послуг ЖЕО-2.

Оксана  Коряк, начальниця дільниці № 2 «ЖЕО-2»:  Там двоповерхові будинки і там не доцільно утримувати двірника для прибирання. А при розрахунку нових тарифів, люди платити будуть за прибирання великі кошти.  Люди самі повинні прибирати біля своїх будинків.

Мешканці приватних будинків платять за перевірку димових, вентиляційних каналів та вивіз сміття, розповідає Оксана Коряк.

Оксана  Коряк, начальниця дільниці № 2 «ЖЕО-2»: Біля одноповерхових будинків працівники ЖЕО-2 не прибирають по всьому місту.