Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Собаку залишили помирати у коробці біля кладовища

Собаку залишили помирати у коробці біля кладовища

Залишили помирати у коробці, зв’язаною мотузкою. Волонтерка Марина днями знайшла собаку біля кладовища. Вага чотирилапого була близько двох з половиною кілограмів. Як нині почуває себе пес – розкажуть Лідія Ритченко та Олексій Липоватий.

Пес на ім’ям Найда набрав вагу та став жвавим. Його знайшла Марина  Переверзова. Собака нічого не їла і була слабкою.

Марина Переверзова, зооволонтерка: Це вона зараз така активна, бачимо. Але на той момент, вона була дуже худою. Нам здалося, що вона навіть нежива. Але ми побачили, що вона реагує на звук.

Безпритульний собака не підпускає до себе нікого крім Марини. З іншими домашніми тваринами контактує та грається на подвір’ї.

Марина Переверзова, зооволонтерка: Вона чудово вживається з нашими тваринами. В нас є ще дві собаки і чотири кота, ну ми їй шукаємо наразі господаря.

У родині  Переверзових є кіт Лео, розповідає мама Марини Тетяна. Тваринку знайшли побитою, зараз вона почуває себе добре.

Тетяна Переверзова, мама Марини: Ми понесли його ветеринарів, було зламано чотири ребра і ось тут де хвіст, він загнутий. Ну не було ніякого виходу, як тільки забрати його додому, пролікувати.

Волонтерка Марина говорить: потрібно залишати тваринам шанс на життя.

Марина Переверзова, зооволонтерка: Якщо в якійсь сім’ї, з’явились небажані цуценятаудьласка, не треба їх викидати в ящиках, мішках, десь у лісі прив’язувати до дерев. Тому, що таким чином просто у тваринки немає  шансів.

Нині у Полтаві працює три волонтерські організації, які допомагають безпритульним тваринам. Серед них – немає жодного комунального притулку.