Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

У Полтаві пошкоджена дорога через роботи “Полтававодоканалу”

У Полтаві пошкоджена дорога через роботи “Полтававодоканалу”

Пошкоджена дорога. В Полтаві на пішохідному переході біля перехрестя між вулицями Пилипа Орлика та Стрітенсько - яма. Чому у такому стані дорога - дізнавалася Карина Москаленко.

 На пішохідному переході біля перехрестя між вулицями Пилипа Орлика та Стрітенської ось ця пошкоджена ділянка дороги. Складно її переходити полтавці Людмилі Кравцовій. Має проблеми з ногою.

Людмила Кравцова, полтавка:Після аварії не згинається нога. Зупиняюся. Щоб зробити кожен крок, щоб було зручно. Переходжу потихеньку, щоб не впасти. Так що треба ремонтувати, це проблема велика.

Проїжджають цією дорогою щодня полтавці Степан та Ігор.

Ігор Інденко, полтавець: Оця яма вже років 2.

Степан Васильченко, полтавець: Справа в тому, що вона ніколи не робилася. Завжди якась там яма вискакує. Проходить місяць, два, три і нічого не відбувається.

Цією дорогою два рази на день полтавець Андрій Дзюба розвозить та розносить  хліб.  Тут шкодив автомобіль.

Андрій Дзюба, полтавець: Ресори. Вони дорого коштують. Півтори тисячі. Збрехав — 1400. 2 ресори по 700 гривень. Купляли за свої гроші.

Пошкодили тут асфальтне покриття працівники підприємства “Полтававодоканал”.

Ліана Козмійчук, речниця КП “Полтававодоканал”: Так як мережі застарілі, то періодично виникає потреба їх ремонтувати. І, звичайно, така технологія, що ремонт мереж не може проводити без порушення асфальтного покриття. Тож сьогодні асфальтне покриття буде покладено.

Нагадаємо, за останні півтора місяці у місті сталося близько 50 провалів колекторів.