Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

Перший міжнародний рейс Полтава-Анталія не відбудеться

Перший міжнародний рейс Полтава-Анталія не відбудеться

Перший міжнародний рейс Полтава-Анталія не відбудеться. Про це повідомив перший заступник голови обласної адміністрації Андрій Пісоцький. Наразі у полтавському аеропорту проводять ремонтні роботи. Що зробили і що лишилося підрядникам – дізнавалася Карина Москаленко.

Кілька робітників працюють над реконструкцією вхідного приміщення до аеровокзалу. Серед них із шуруповертом та саморізами у руках Олексій Сорока. Чоловік тут проводе більше 8 годин на день.

Олексій Сорока, працівник товариства "БК "Центр-буд": Виставляю для того, щоб правильно була викладена плитка за рівнем, точно по розмірам. Монтаж підтримуючої конструкції, за якою йде розрахунок і укладання плитки.

У приміщенні аеровокзалу будівельники дороблюють стелю, фарбують стіни і монтують конструкції.

 Костантин Довгий, працівник товариства "БК "Центр-буд": Паспортні кабіни. Сьогодні зранку почали. Плануємо сьогодні закінчити.

Близько 80 працівників підрядної фірми, будівельної компанії «Центр-буд», яка перемогла у торгах, роблять капремонт аеровокзалу менше місяця. Виконати роботи повністю не встигли, встановити обладнання теж. Ось не змонтована транспортерна стрічка.

Сергій Штрікуль, директор товариства "БК "Центр-буд":

Багато питань, які не закладені в проекті. Наприклад, перегородки були закладені металопластикові, а ми з газобетону зробили. Бо якби з металопластику – вони просто установлюються. А ці – треба шпаклювати та фарбувати.

Перший міжнародний рейс переносять на невизначений термін.

Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА: Ми не можемо в таке приміщення сьогодні запрошувати, щоб сьогодні приходила аерокомпанія і всі інші служби, митна служба, прикордонна.

За словами директора аеропорту Володимира Окари, близько 90 пасажирів придбали квитки на рейс.

Володимир Окара, директор підприємства «Аеропорт-Полтава»: Наскільки я знаю, що компанія «Join up!» забезпечить їх трансфером  до Харкова або до Києва. І вони поїдуть з цих двох аеропортів.

Тривають ремонтні роботи і на частині льотного поля аеродрому.

Карина Москаленко, кореспондент:Ось цю руліжну доріжку, довжиною у майже півкілеметри ремонтують близько 5 днів.

На її ремонт витратили приблизно 5 мільйонів. Тут демонтували старе покриття. Нині – укочують асфальт.

Костянтин Касай, директор підрядної фірми:

Буде ще 2 шари із залученням геотекстильних матеріалів.

Нагадаємо, перший міжнародний рейс, який планували на 2 травня, перенесли через недостатню кількість проданих квитків.