Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

7 разів перемогли веслувальники Полтавщини на Кубку України в останній день змагань

Найсильніші на каное та байдарках, у спринті та на довгій дистанції. У Дніпрі фінішував Кубок України з веслування. В останній день змагань спортсмени з Полтавської області завоювали 13 медалей: 7 золотих, 2 срібні та 4 бронзових. Як у дистанції на 200 метрів, так і на 1000 земляки взяли чи не всі заїзди: полтавка Марія Кічасова-Скорик на байдарці перемогла в одиночці та парі. Денис Камерилов та львів'янин Віталій Вергелес 4-й рік поспіль здобувають медалі найвищого ґатунку у каное-двійці, спринт. На 1000 метрів не було рівних призерам Олімпіади-2016 Міщуку з Янчуком. Інші горішньоплавнівці - каноїстка Людмила Лузан та байдарочник Олег Кухарик - взяли по три свої заїзди. Таким чином стали абсолютними переможцями у своїх човнах.

Тетяна Кострома, старший тренер команди Полтавської області: Результати якнайкращі, навіть краще, ніж хотілося. Почалося з того, що першим був Кухарик. Усе вдалося. Можна сказати, що програма виконана на "відмінно" (це серед дорослих). А молоді, так, потрібно трішки підтягнутися і набратися досвіду у старших. А серед дорослих всі медалі в "одиночці" забрала Полтавська область.