Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Полтавську загальноосвітню школу №10 капітально ремонтують

Полтавську загальноосвітню школу №10 капітально ремонтують

У Полтавській загальноосвітній школі №10 триває ремонт будівлі. Замінили вікна. Нині робітники перекривають дах. Потім перейдуть до ремонту фасаду.

Вчителька початкових класів Галина Линько працює у цій школі 14 років. Розповідає: за цей час капітального ремонту не було.

Галина Линько, учителька початкових класів: Проблема із вікнами. Уже скрізь повставлені вікна по всіх школах, ам у нас – ні. Ремонт із дахом, ужеж давно його ремонтували.

Заступниця директора школи пані Лариса сподівається, що після ремонту працюватиметься тут комфортніше. Лариса Мироненко, заступник директора з господарської діяльності:Що не буде текти покрівля, не буде протягів. Що не буде затоплюватися підвал.

Пані Оксана 2 роки тому віддала сина Дениса до школи, що має свої традиції. Оксана Сафонова, мама другокласника Дениса:Як історична пам’ятка, такі видатні люди тут навчалися. Тому я думаю ми повинні це берегти і не чекати.

Замовник робіт у цій школі – міське управління капітального будівництва. Ремонт повинні завершити протягом двох років. Розповів начальник управління Володимир Годня. І додав: який кошторис робіт. Володимир Годня, начальник міського управління капітального будівництва: Я вам чітко сказати скільки ми витратимо коштів – не можу. Тому, що сесія міської ради, яка буде в травні повинна збільшити асигнування на даний заклад. В нас зараз є кошти в обсязі близько 5-ти мільйонів гривень. Але обсяг, який намічений в цьому році, він коштує значно дорожче.

За умовами тендеру на реконструкцію навчального закладу повинні спрямувати більше 8.5 мільйонів гривень. Працювати на об’єкті робітники фірми, що виграла тендер, почали 10-го квітня. За десять місяців повинні завершити ремонт, - каже виконроб Віталій Бондарь. На його думку навчанню це не заважає. Віталій Бондарь, виконроб: Ми ремонтуємо зараз кришу. Тобто діти нам не мішають. Двір перекритий – діти не ходять – спереді огорожа.

Полтавська загальноосвітня школа №10 - пам’ятка історії та архітектури місцевого значення. Першим її директором був Антон Макаренко, свого часу тут навчалися Ляля Убийвовк та Ада Роговцева.