Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

Юнак, який випав з гуртожитку, був у стані алкогольного сп'яніння

Юнак, який випав з гуртожитку, був у стані алкогольного сп'яніння

Гуркіт серед ночі студентка Анастасія почула через відчинене вікно гуртожитку. Коли  виглянула з шостого поверху надвір, дівчина побачила на землі тіло.

Анастасія Юхименко, бачила потерпілого: Думали, що зірвалася петарда…. ми злякалися. Потім позбігалися люди і почали йому допомагати. Він поворухнувся і всі зрозуміли, що він живий.

З вікна гуртожитку випав 26-річний житель Великобагачанського району. Хлопець прийшов  погостювати  до товариша – студента одного з полтавських вишів.

 Хлопець випав з другого поверху ось цього гуртожитку. Падіння пом’якшив електричний кабель, тому юнак залишився неушкодженим.

Потерпілого опівночі госпіталізували до 1-ї міської клінічної лікарні. А  зранку він залишив медичний заклад. Виконуюча обов’язки  заступника головного лікаря Світлана Гринь каже: під час обстеження у хлопця виявили черепно-мозкову травму і клінічне сп'яніння: У приймальному відділенні хворого оглянули лікар-травматолог і лікар-невролог, терапевт. Проведено до обстеження та рентгенографію черепа.

Місце події оглянули правоохоронці. За словами прес-офіцера поліції Полтавщини Юрія Сулаєва, підстав порушувати кримінальну справу немає. Особа, яка випала з гуртожитку з власної необережності не є студентом. Людина, яка приїхала з районного центру до когось у гості.

Студент, якого прийшов відвідати потерпілий, інцидент на камеру коментувати відмовився. Телефоном  розповів:  його товариш страждає на лунатизм. Вночі переплутав двері з вікном. Проректор педагогічного університету Віталій Хан каже, у гуртожитку постійно стежать за порядком. Прихід відвідувачів фіксують у спеціальному журналі. Студенти усіх вишів мають право безперешкодно приходити в будь-який час доби в гуртожиток. Всіх відвідувачів ми записуємо, аби знати хто приходить

Хлопець, який випав з вікна, не мав право на ніч залишатися у гуртожитку, пояснює комендант гуртожитку Надія Погрібняк: Взагалі у нас перебувають гості до 23 години ночі.

За словами пані Надії, студента, у якого гостював потерпілий, не поселять у гуртожиток на наступний навчальний рік.