Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

Демобілізували, а він пішов контрактником: У Полтаві поховали десантника Андрія Купріяна

Демобілізували, а він пішов контрактником: У Полтаві поховали десантника Андрія Купріяна

У Свято-Успенському соборі Полтави прощаються з військовим Андрієм Купріяном.

Лайф  - Ісус наш Ісус Христос!

У зоні АТО Андрій Купріян служив більше року. Мобілізований з літа 2015-го. Був сержантом запасу 90-го окремого десантного батальйону.

 Ігор Солод, головний старшина 90-го окремого десантного батальйону: Пройшов Зайцеве, потім ми пройшли промзону Авдіївку. Має нагороди. І в жовтні 2016 року він звільнився.

Повернувшись з передової, Андрій пішов контрактником у десантно-штурмові війська. 43-річний сержант запасу помер під час ротно-тактичних навчань на Житомирщині. У чоловіка зупинилося серце.

Ігор Солод, головний старшина 90-го окремого десантного батальйону: Він допомагав молодим бійця. Спека була. 43 роки та ми ж і не молоді. Він допомагав тягнути крупно-каліберний кулемет, важкий дуже. Серце схватило. Дали вертоліт завдяки командиру. Його доставили, але врятувати не змогли.

Полтавець Леонід померлого бійця знав від початку російсько-української війни. Андрій Купріян воював разом з рідним братом.

Леонід Челебій, друг померлого бійця: В окопах разом були, снарядами їх накривало. Вижили вони.

Із Свято-Успенського собору тіло військового виносять у супроводі почесної варти. Віддати шану померлому прийшли рідні, друзі і товариші по службі.

Сергій Шпортько, сусід померлого бійця:Він завжди був чуйний до проблем інших. Міг завжди прийти на допомогу. Він служити хотів, щоб захищати свою батьківщину. Берегти нас від ворогів.

Андрія Купріяна поховали на Алеї Героїв, що на міському кладовищі. У нього залишилися мати, дружина і донька.