Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Розбитою дорогою ходять діти до садочка № 74

Розбитою дорогою  ходять діти до садочка № 74

Це провулок Закритий. У кінці нього розташований дитячий садочок № 74. По буднях ґрунтовою  дорогою туди водить 2-ох доньок Олена Власова: Дуже незручно! Вони їдуть на самокатах, вони йдуть пішки, вони перечіпаються через камінчики. Не розумію, навіщо вони взагалі починали його асфальтувати і покинули…

Ці люди проживають на провулку Закритому. Людмила Запорожець – у 14-му будинку. Незручно ходити, бо там дуже брудно, коли дощ. Не пройти. Дітки маленькі, батьки їх ведуть… Ну і людям похилого віку там погано ходити.

35 метрів провулку Закритий заасфальтували у жовтні минулого року. Близько третини дороги залишилися засипаними бракмасою. Жителька 14-го будинку Наталія Працевата показує листи зі зверненнями стосовно ремонту провулку в міське управління житлово-комунального господарства. Зачитує відповіді. Можливість проведення робіт по ремонту покриття вище зазначеного буде розглянута у наступному році. Це від 20-го 10-го 17-го року.

2017- го  провулок не встигли заасфальтувати до кінця через погодні умови, говорить перший заступник начальника міського управління житлово-комунального господарства Костянтин Малько. В цьому році плануємо доробити.Плануємо, так, але ще ж там не тільки провулок Закритий. Там ще ж і по вулиці Шведській є  і ніші провулки, і звідти так само приходили люди і писали звернення.

Згідно з цьогорічною програмою розвитку житлово-комунального господарства,  провулок Закритий є в переліку вулиць, на яких мають провести поточний ремонт. Відремонтувати там мають 700 квадратних метрів дороги. Але терміни не вказані.