Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

Аби потрапити на прийом до ортопеда Полтавського дитячого поліклінічного відділення, мами чекають кілька місяців

Аби потрапити на прийом до ортопеда Полтавського дитячого поліклінічного відділення, мами чекають кілька місяців

У цьому полтавському дитячому поліклінічному відділенні лікар-ортопед приймає один раз на тиждень по кілька годин. Аби потрапити на прийом, мами повинні прийти завчасно.

Олена Лашко, мама:  був березень місяць, дуже холодно, мороз. Ну як у 7 ранку можна прийти з дитиною? Чоловік пішов у 6.30 і о цій годині він був одинадцятим. Прийшли ми, людей було дуже багато. Хто сидів, хто стояв.Ми зайшли і нам ортопед сказала, мовляв, чи вона всіх оце прийме.

У тримісячного хлопчика Олени вроджена аномалія суглобів. Рекомендацій щодо лікування дитини від медика не почула.

Вона сиділа. Говорю, мовляв, подивіться наші ніжки, що там? Вона сказала, що у нас все нормально і пішла.  Медсестра написала в картку і вона вийшла. Запитую, коли нам ще приходити? – В 3 місяці після УЗД і прийдете.

До ортопеда дитячого поліклінічного відділення зверталася і полтавка Тетяна. Тетяна Колеснікова, мама: Вона лікар дуже хороший. Але мало місць. Всього -15. Чергу потрібно займати о шостій, сьомій ранку, аби потрапити до ортопеда. Люди у нас так звикли: краще посплю і прийду потім.

Заступник головного лікаря Оксана Сидоренко розповідає: ортопед їхнього закладу приймає і в іншому дитячому відділенні Полтави. Звертатися мами можуть також до спеціаліста дитячої міської лікарні. Проте спершу педіатр має оглянути дитину, потім направити до лікаря-ортопеда.Оксана Сидоренко, заступник головного лікаря з поліклінічної роботи На основну посаду  вона працює у поліклінічному дитячому відділенні № 3, тобто вулиця Петра Юрченка, 1. На вулиці Нікітченка вона працює за сумісництвом.

За словами Оксани Сидоренко, невдовзі у відділенні з'явиться ще один лікар-ортопед. Нині він закінчує інтернатуру.