Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

Поранений поліцейський розповів, як захищався при нападі

Поранений поліцейський розповів, як захищався при нападі

Поранення у передпліччя старший лейтенант поліції Олександр Ребрик отримав, коли вночі приїхав на виклик сімейної сварки.

Олександр Ребрик, потерпілий: Вийшовши з квартири, в руках тримав предмет схожий на ніж. Миттєво махнув рукою і завдав тілесне ушкодження. На цей виклик Олександр приїхав з напарником, але той не допоміг.

Олександр Ребрик, потерпілий: Це все відбулося в тамбурі, у під»їзді. Територія невелика. Через вхідні двері була можливість зайти тільки одному. На поверсі, де стався інцидент, ми побачили брудні сліди.

Стенд-ап: Після того, як поранили поліцейського, на підлозі у під'їзді залишилися краплі крові.

Коли приїхали поліцейські, вдома перебувала сусідка: Чула крики, чули скандали. Я не дивилася і не відкривала двері. Не намагалася вникати туди, бо це не моя справа.

Аби допомогти пораненому патрульному, мешканці багатоповерхівки викликали швидку. Олександр Ребрик, потерпілий: продезенфікували рану та наклали пов»язку. Від госпіталізації я відмовився. Є висновок лікаря-нарколога, що він перебував у стані алкогольного сп’яніння. потім вибачався повідомляв, що не хотів цього.

Обставини інциденту з'ясують слідчі.

Юрій Сулаєв, речник поліції Полтавщини: У разі доведення вини особи, яка завдала поліцейському тілесних ушкоджень, їй загрожує покарання у вигляді виправних робіт до двох  років, 6 місяців арешту, або 3 роки обмеження чи позбавлення волі.