Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

По вулиці Раїси Кириченко біля будинків лежать залишки меблів та дерева

По вулиці Раїси Кириченко біля будинків лежать залишки меблів та дерева

Олена Філенко показує вхід до підвалу будинку на Лідова, 5. Підвал розчищали два тижні тому. «І все сміття побутове, великогабаритне все зносили до контейнерів, які розташовані біля будинку на Р. Кириченко. І ми не вважаємо що це сміття наше, бо воно з цього підвалу»

Телефоном ми звернулися до голови ОСББ будинку на Лідова, 5 - Олени Годзь. Жінка відмовилась коментувати. У телефонній розмові начальник інспекції благоустрою міста Володимир Рак розповів: сміття звезли із сусідніх будинків, що входять до асоціації ОСББ на чолі з Богданом Лисом. «Після наради наш інспектор  випише йому припис, щоб він прибрав протягом доби цей непотріб. І якщо він не зробить цього, то на нього накладуть штраф» 01.38 01.43 «Розмір штрафу: від 340-ка гривень до 1750-ти гривень» 

Голова асоціації ОСББ Богдан Лис каже: сміття знесли невідомі. «21-го квітня, ми проводили весняну толоку по вулиці Лідова. У нас баки прямо по вулиці Лідова знаходяться й ніяких проблем не було. Те що на вулиці Кириченко» «це недостатня підготовка міської ради до місячників чистоти. До весняного періоду, коли треба збільшити маршрути» 

Ми показали фото зі сміттям юристу інспекції з благоустрою Любові Липівській. Жінка пояснила: сміття негабаритне, аби його вивезти, необхідно окремо укладати угоду із комунальниками. «Той хто заключає договір на вивіз сміття – це певне підприємство. Воно й має прибирати біля контейнерів. Тобто не КТП прибирає, а та організація, яка заключила договір на вивіз сміття» 

За номером 15-80 нам повідомили: мешканці будинку на Лідова, 5 зверталися до них. «Я зафіксувала й передала на відповідну службу. Відповідна служба називається «Механізований будівельний центр» Наступного дня біля будинку на Раїси Кириченко, 4 непотребу вже не було. А от поруч із 11-м на цій же вулиці – купа сміття біля контейнерів. Щоб дізнатися чому непотріб не прибрали, ми подзвонили у ТОВ «Механізований будівельний центр».

–       Алло, доброго дня,  це механізований будівельний центр?

–       А хто це дзвонить?

–       Це журналіст Гриненко Ольга. Представтесь будь-ласка, з ким я розмовляю?

–       Чого я повинен представлятись?

–       Бо я хочу взяти у вас коментар.

–       А я не хочу давати коментар. До побачення.