Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

Полтавське «Динамо» - срібний призер Вищої Ліги України з гандболу сезону 2017/2018

Полтавське «Динамо» - срібний призер Вищої Ліги України з гандболу сезону 2017/2018

В останньому турі Вищої Ліги України з гандболу полтавське «Динамо» та дніпровський «УДХТУ» вирішували долю срібних та бронзових нагород чемпіонату. Господарям, аби зберегти другу сходинку, достатньо було заробити одне очко у двох матчах. Цю задачу «динамівці» виконали ще у першій грі, перегравши дніпрян – 26:23.

Віталій Орешин, старший тренер ГК «УДХТУ: Важко, треба було вигравати. Потрібно було виграти з різницею в 8 мячів. Може навіть і 7. Не вийшло. Вітаємо Полтаву з перемогою.

Олександр Горський, головний тренер ГК «Динамо» (Полтава): Намагались виграти в першому матчі. Кінець сезону, багато травм. Відкладати все на останній матч не хотілося.

Наступного дня, в матчі, що вже не мав турнірного значення, сильнішими виявились дніпряни – 27:30. Таким чином УДХТУ став бронзовим призером чемпіонату, «Динамо» (Полтава) – срібним.

Микола Кривошей, голкіпер ГК «Динамо» (Полтава): Якби на початку сезону запропонували друге місце погодився б? Ні. Тільки перше місце. Ми над цим працювали, але пропустили вперед Одесу. А так сезон непоганий. Минулого року були треті, зараз другі. Сподіваюсь наступного сезону будемо перші.

Нагадаємо, що згідно регламенту чемпіон Вищої Ліги з гандболу автоматично отримує перепустку до «Суперліги». Наступний сезон розпочнеться у вересні.