Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Майже 3 сотні полтавців прибирали в Прирічковому парку

Майже 3 сотні полтавців прибирали в Прирічковому парку

Зберегти Прирічковий парк чистим та підготувати його до пляжного сезону. Для цього з рукавичками та мішками тут працювали ці полтавці.

Ольга Макеєва, співорганізатор акції: У нас розійшлися майже всі рукавички, у нас розійшовся весь інвентар. Зараз всі розійшлися по всій території, тому що така кількість відповідно.

Юлія Реутенко проживає в мікрорайоні Левада неподалік річки. Прийшла з донькою зібрати пластикову тару вздовж берега. Тут відпочиваємо з дитиною. Займаємося ранковою пробіжкою. І не дуже приємно це все спостерігати. Навіть якби не жила поряд, все одно би приїхала.

А ці полтавці сортують зібране сміття, згодом організатори його віддадуть на вторинну переробку. Скло, пластик і папір – окремо одне від одного. Ігорю Окіпнюку допомагають 2-є синів.  Діти мають змалечку знати: що сортуємо, для чого сортуємо, звідки береться сміття. І як ми взагалі будемо жити, якщо сміття буде викидатися просто так.

Пані Світлана відпочиває з родиною біля річки. У весняній толоці участі не бере. Мы тоже принимали в прошлый раз участие. А в этот раз решили отдохнуть. У меня дети приехали из-за границы и мы отмечаем приезд. Ми теж брали участь минулого разу. А цього річ вирішили відпочити. У мене діти приїхали із-за кордону і ми святкуємо приїзд.

Наприкінці прибирання – пригощання кашею з м’ясною підливкою. Нагадаю, Прирічковий парк розташований на території близько 20-ти гектарів. Масове прибирання тут проводять щороку.