Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Шестеро АТОвців можуть поїхати в Австралію на Invictus Games

Шестеро АТОвців можуть поїхати в Австралію на Invictus Games

Шестеро АТОвців з Полтавщини змагаються за звання найкращих у Іграх Нескорених. У Києві тривають національні змагання. Це фінальний етап відбору кандидатів до національної команди, що цієї осені представлятиме Україну на світових Invictus Games. 175 поранених військовослужбовців борються за першість у 6 видах спорту. 15 найкращих увійдуть до збірної, її оголосять за 2 тижні. Серед учасників - шестеро наших земляків, зокрема Костянтин Фішер та Юрій Дмитренко. Останній минулого року їздив на міжнародні змагання, але був у резерві, тому позмагатися йому не вдалося. Нині очікує результатів і сподівається поїхати до австралійського Сіднея, де й відбудуться цьогорічні Invictus Games, нагадаю, під патронатом Принца Гаррі.

Юрій Дмитренко, Треба попадать в основу збірної, бо минулого року не попав, цього року хочу! Сьогодні в мене було веслування - 1,4 хвилини. Штовхання ядра, стрибки у довжину. В бігу трохи не вийшло через неполадки протеза бігового. Тому я по бігу не виступав, на жаль. Я біг, але він з мене спав.

Нагадаємо, минулоріч полтавець Павло Будаєвський, капітан ЗСУ на Іграх Нескорених у Торонто підкорив усі 3 дистанції в басейні - і став тричі чемпіоном світових змагань для поранених військовослужбовців.