Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

У Полтаві гонщики змагалися у другому етапі «LTAVA ATTACK SERIES”

У Полтаві гонщики змагалися у другому етапі «LTAVA ATTACK SERIES”

У Полтаві відбувся другий етап перегонів «LtavaAttackSeries». На картодромі «Лтава» змагалися понад 60 учасників з різних областей України

Учасниця перегонів, киянка Олена Іванова має талісман удачі.

Лайф    Це моя пташка злісна. Вона мені допомагає бути швидшою. … а ще японський автомобіль. В автоспорті жінка - три роки.

 Олена Іванова, учасниця перегонів:  Вирішила сісти сама за кермо і довести собі, мабуть, що я теж, як і хлопці вмію швидко їздити.

Владислав Сінані на полтавський картодром приїхав з Великобританії. Для змагань підготував праворульний автомобіль.

Владислав Сінані, учасник перегонів «LtavaAttackSeries»: Машина важить всього-на-всього 800 кг. Розгін близько 4 секунд. Часом важко керувати нею.

Занизив підвіску, замінив гуму. До перегонів готує своє авто і полтавець Дмитро Белогубцев. Дмитро каже: виїжджати на трасу готовий. 

 Дмитро Белогубцев, учасник перегонів: Цей адреналін, який ти отримуєш у змаганнях, в боротьбі, на трасі зі спортсменами. Дуже сильні конкуренти, тому підготовка серйозна була. Виникали труднощі із автомобілем технічні, які потрібно було вирішувати як під час кваліфікації, так і під час тренувань.

Кожен учасник кільцевих перегонів має проїхати три сесії по чотири кола. Тобто 12 кілометрів на день.   Переможець той, хто подолає цю відстань якомога швидше. 

Андрій Приходько, організатор національної серії «LtavaAttackSeries»:  Погода сьогодні знову знущається над пілотами, тому що вони не розуміють погодинний прогноз, яку обирати гуму для участі: для дощу, чи сухого асфальту.

Загалом випробувати свої сили на полтавській трасі приїхало понад 60 учасників з різних регіонів України.