Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

«Водоканал» каналізацію відремонтував, а асфальт не поклав

«Водоканал» каналізацію відремонтував, а асфальт не поклав

Пошкоджений тротуар. У Полтаві на вулиці Героїв Сталінграду після аварії каналізаційної труби безлад у дворі. Прибудинкову територію не прибирали пів року.Хто має навести порядок у дворі?

Ями, вибоїни та побитий,тротуар. Так виглядає двір на Героїв Сталінграду,  22. Частина  раніше розритої канави  засипана гілками,  інша -  щебенем.

Злата Дейнега, мешканка будинку: Це дуже не зручно. Цією дорогою люди ходять до магазину АТБ. Розрили, а коли все зроблять, не зрозуміло. Мене, я мешканку цього будинку цікавить це питання.

 Цими битими плитами 84 – річний Микола Данилович ходить кілька разів на день.

Микола Філіпов, мешканець будинку:  Дуже погано, розкопали так і покинули.

А це сусідній під’їзд. Поряд з будинком відкритий люк. Мешканець будинку Микола Федорович, розповідає:  взимку сюди провалився його сусід.

Микола Просяник, мешканець будинку:  Рано йшов, а воно снігом замело і туди бухнувся. І після того постави огорожу, а то гілки стояли. Восени минулого року у дворі прорвало каналізаційну трубу. Аварію ліквідували, а прибудинкову територію до ладу не привели. Будинок на балансі житлово- експлуатаційного об’єднання № 2.  

Михайло Лукін, заступник начальника КП «ЖЕО № 2:  Згідно з правилами благоустрою в Полтаві, відновлення асфальтного покриття, а також благоустрій території , повинна виконувати та організація, яка виконувала роботи  з заміни тих, чи інших комунікацій. Якщо роботи виконував водоканал, то вони мають відновити й асфальт.

Пошкодили тут асфальтне покриття працівники підприємства “Полтававодоканал”. Спочатку ремонтують дороги, а потім двори, пояснює прес-секретар  підприємства  Ліана Козмійчук.

Ліана Козмійчук, речниця КП “Полтававодоканал”:  За зимовий період накопичилося багато таких ділянок, після аварійних робіт, це нормальна практика, з настанням теплого періоду згідно з планом, буде наведено благоустрій. 

 Заасфальтують  тротуари у дворі на Героїв Сталінграду, 22 працівники «Полтававодоканалу»  до кінця літа