Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

У суді допитали колишнього заступника міського голови Полтави

У суді допитали колишнього заступника міського голови Полтави

Допитали колишнього заступника міського голови Дмитра Трихну. Чоловік обвинувачується у спробі надання хабара полтавській судді Ларисі Гольник. Їй за гроші пропонували закрити справу проти Олександра Мамая у січні. Це було 2015-го року. Стосувалося  виділення земельних ділянок на користь падчерки міського голови. Суд почався два з половиною роки тому й вчора допитали самого обвинуваченого
Обвинувачений Дмитро Трихна каже: хабар Ларисі Гольник не пропонував. У грудні 2014-го суддя нібито сама звернулася до нього.

Дмитро Трихна, обвинувачений:  «Вона запитала, чи я підтримую відносини з Олександром Федоровичем.  Де працюю на той момент» 00.47  00.54 «Після чого вона показала припис на знесення металевого гаража».
 За словами  Дмитра Трихни, він розмовляв із Гольник про справу Олександра Мамая.

Сергій Мандич, прокурор:  «Ви не дали відповідь на моє запитання: «Чому ви продовжували підтримувати стосунки з обома фігурантами по справі?» Трихна: «Тому що про це мене просила Лариса Владленівна» Мандич: «Незважаючи на те що це суперечило вашій внутрішній волі? Трихна: «Те, що суперечить моїй внутрішній волі, – це не означає, що воно кримінально карне»

На засіданні Лариса Гольник звернулася з клопотанням допитати як свідка начальника обласного Управління захисту економіки Дмитра Абрикосова. За словами Гольник: саме в цьому управлінні знаходиться флеш-карта із записом прихованої камери  розмови з Трихною.

Лариса Гольник, суддя Октябрського районного суду м. Полтави:   «Дані експертизи не були проведені в зв’язку з тим, що 00.17 «на вимогу експерта, а також суду, не були надані пристрій, на який здійснювався запис інформації. Та програмне забезпечення» 

Нагадаємо, відео із зустріччю Лариси Гольник та Дмитра Трихни є доказом у справі. 2016-го року його переглянули на суді. Але адвокат підсудного Ігор Шеховцов  вважав, що воно змонтоване, тож звернувся з клопотанням щодо дослідження відеоматеріалу.