Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

Ранні овочі та фрукти у Полтаві: ціна та поради дієтолога

Ранні овочі та фрукти у Полтаві: ціна та поради дієтолога

На Полтавському ринку близько місяця торгують ранньою городиною. Близько тижня — полуницею. Яка ціна та чи безпечні  овочі та фрукти для полтавців?

  На центральному ринку — полтавці купують ранні овочі та фрукти. Найдешевша - редиска. Огірки - в середньому по 25 гривень. Удвічі дорожчі помідори.

Валентина Макуха, продавчиня: Теплиці, які дають ціни. Звідти і ціни ідуть.

Купує овочі та фрукти для онуки жителька Полтавщини пані Валентина.

Валентина Фьодорова, жителька Полтавщини:Огірочок, помідорчик. Продавець хороший. Приємно скупляться. Більше 200 грн. Це тільки полуничку, огірочок, помідорчик.

 У продавчині Валентини рання городина з Херсонщини та Запорізької області. Говорить: овочі якісні. І: показує результати лабораторії  Держпродспоживслужби.

ЗВУК ЛАЙВ  все нормально. Допустимі норми.

 Полуницю у пластмасових кошиках пропонує полтавцям продавець Андрій. Ціна 55 та 60 гривень за кілограм.

Андрій Ходорівський, продавець:Поки що така ціна. Буде дешевше.  Не дуже активно, але купують.

 Не поспішає купувати полуницю пані Любов. На ринок прийшла за помідорами.

Любов Шарай, полтавка:  Купляю дуже рідко зараз. Головне, я відразу заливаю водою холодною. Постоїть годинку. А потім роблю салат.

У лабораторіїСвітлана Матвієнко досліджує овочі та фрукти на вміст нітратів. Спочатку їх розтирає, розкладає у пробірки. І вимірює за допомогою ось цього нітратоміру.

Світлана Матвієнко, лікар ветеринарної медицини: Зараз ближче до норми є капуста рання, кабачок. Помідори та огірки - уже немає такої кількості нітратів. Уже в нормі.  Перед цим огірок у захищеному грунту 400 мг/кг. То було і 420, і до 500.

 Зменшити кількість нітратів в овочах можна у домашніх умовах, розповідає дієтолог Анна Мохонько.

Анна Мохонько, дієтолог: Потрібно дуже гарно мити овочі та фрукти і зелень. Також можна замочувати у значній кількості води на кілька годин.  Якщо це яблука чи груші краще обрізувати шкірку.