Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Секрет щастя сім’ї Жаркових

Секрет щастя сім’ї Жаркових

Сьогодні – міжнародний день сім’ї.  Катерина Жаркова із чоловіком виховують трьох дітей. У наймолодшого Миколки – синдром Дауна. Родина займається спортом та любить подорожувати

Це сім’я Жаркових.  Тато Олексій і мама Катерина– спортсмени. Люблять активний відпочинок. Долають труднощі з усмішкою.

 Олексій Жарков, багатодітний тато: Сім’я – це справжні друзі з якими хочеться проводити час. Це ті друзі, які навчають один одного.

Пані Катерина завжди хотіла мати велику родину.Мрії збулися, каже жінка. Щастя – це дві її донечки та син. Катерина Жаркова: багатодітна мама: У сім’ї коли є любов, коли є розуміння, коли один одному допомагають – це найважливіше. І тоді все виходить.

У наймолодшого Миколки  - синдром Дауна. Він життєрадісний і творчий, каже практичний психолог Марина Андрієнко. Нині хлопчик на  колекційному занятті у міському центрі соціальної реабілітації  дітей-інвалідів.

 Марина Андрієнко, практичний психолог: Спрямовано на розвиток всіх когнітивних сфер. Це увага, мислення, дисципліна.

Донька Віра – не стала волейболісткою, як мама. Дівчинка займається чирлідингом. Крім цього з татом катається на велосипеді.

  Віра Жаркова, донька:Мені запам’яталося  коли  я із своїм татом і старшою сестричкою Кімой брали участь у велопробізі. Це був мій перший раз і там ще нам давали сюрпризи.

Труднощів у вихованні дітей – немає, каже пані Катерина.  Кожен підтримує один одного. Найближчим часом родина планує поїхати у подорож.