Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На вулиці Петра Юрченка гілки аварійних дерев падають на дітей

На вулиці Петра Юрченка гілки аварійних дерев падають на дітей

Мешканці, які проживають на вулиці Петра Юрченка, 15 та 17 скаржаться, що гілки аварійних дерев падають на дітей. Вони двічі зверталися у міське управління житлово-комунального господарства з проханнями спиляти старі дерева,  або,  хоча б,  найсухіші гілки.

Цим деревам понад піввіку. Одні гілки звисають над тротуарами та лініями електропередач, інші – затіняють вікна.

 ЮЛІЯ ШИРАЙ:  Гілки падають. Як тільки великий вітер – одразу починається у нас караул. Двір великий, діти ходять. Проходити ніяк.

А це –каналізаційний люк біля будинку на Петра Юрченка, 15. Він просів.  Його не ремонтували понад 20 років.

 ЮЛІЯ ШИРАЙ: Тут заважає дерево. Дерево розростається корінням і завалюється каналізаційний люк. Зверталася у «Водоканал». Підійшли, подивилися, поклали плиту і сказали: «На даний момент ми нічого зробити не можемо до того часу, поки тут дерево».

Одне із старих дерев на Петра Юрченка 15 і 17 комунальники спилили у  кінці минулого року після письмового запиту мешканців, повідомила чиновниця Дар’я Немашкова.

Дар’я Немашкова: Між житловими будинками 17 і 15 визначили там тополю аварійну, яка стояла на люку. Він трошки такий нахилений був.  І все. Більше там аварійних дерев не було визначено.

Щодо решти дерев,  начальниця порадила написати повторне звернення  у  міське управління житлово-комунального господарства.