Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко

У Полтаві стартував футбольний турнір для шкільних команд

У Полтаві стартував футбольний турнір для шкільних команд. Приурочили кубок до Дня захисту дітей. Проводять його традиційно на стадіоні "Ворскла". Минулоріч учасниками були 20 команд, цього разу контингент розширився до 28.
Відпочивають після першої в турнірі перемоги спортсмени 12-ї школи. Щойно обіграли суперника у 2 м'ячі. Перші травми - розбиті коліна. Ця команда єдина, де грає дівчина. Лізу тут називають бійцем.

Ліза Черевко: я люблю футбол за те що я швидко бігаю, сильно бю і дуже добре стою на воротах.

Серед когорти тренерів - 4 жінки. Інна Валеріївна - учителька фізичної культури 30-ї школи. Її гравці минулого року виграли турнір. Нині вона про щось домовляється з наставником "Ворскли" і згадує нещодавню спартакіаду, на якій її хлопці фінішували 2-ми.

Інна Дорошенко: Програли 38-й школі - 2:1. Мій улюблений воротар Африканський Ігорьок отримав перелом ноги, але достояв до кінця.

Цей хлопчина минулоріч вирішив долю матчу: спочатку відстояв на воротах, а згодом забив вирішальний пенальті. Його молодший колега Денис поки що не навчився вибивати м'яча з воріт... 30-та школа оновила склад, нині грають 1-3 класи.

Матвій: я капітан команди, ми в тому році виграли, надіємся, що ми виграємо і в цьому році.

Привітав і мотивував маленьких гравців наставник нині третьої команди чемпіонату - "Ворскли" - Василь Сачко.Василь Сачко: Можливо ми зараз здійснюємо давню мрію маленького футболіста. Вірю в те, що за кілька років ці ж хлопчаки вийдуть на цю арену грати у професійний футбол.

Між своїми іграми хлопці не втрачають нагоди посидіти на місцях головної команди.

ЛАЙВ: Я відчуваю, що сиджу в запасі "Ворскли".

Олег Лисак: будучи 2 роки в клубі, я ще ні разу не зіграв на цьому стадіоні.

Тайми по 15 хвилин. Змагання проходять за олімпійською системою, сьогодні зіграють усі команди, завтра - 8 найкращих.

Вадим Гасимов: 28 команд, кожна зіграє з кожною. Переможці ще сьогодні зіграють плей-оф. Велике поле 105х68 розбите на 4 частини, грають одночасно 8 команд.

Команду-переможницю оголосять у середу, 16-го травня. Тоді привітати лідерів прийдуть гравці "Ворскли".