Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

2 аварії на водогонах сталися на Леваді

2 аварії на водогонах сталися на Леваді

2 аварії на водогонах сталися у Полтаві. Обидві – у  мікрорайоні Левада. У результаті  однієї з з них місцеві мешканці на добу залишилися без води.  Це – кінцева зупинка мікрорайону Левада на вулиці Чураївни. Тут прорвало  водогін з холодною водою. Причина аварії – зношеність труби. Їй понад 30 років.

 СТ. МАЙСТЕР ЦЕХУ КП «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»: Стара труба.. Невідомо, що там. ЇЇ треба розкопати і подивитися. Тут дуже багато кабелів прямо по водопроводу. Тому всі роботи проводяться вручну. А кіоски і високовольтний стовп – це все заважає проведенню робіт.

Бачите, який грунт? Пісок… Його постійно намиває.

Місцева мешканка Катерина обурюється калюжами, які утворилися внаслідок прориву водогону.

КАТЕРИНА: Звісно, це заважає людям! Я просто не розумію, для чого виділяються фінанси у нас? Кожного року  виділяються податки у нас. Для того, щоб жити у воді?

А це яма на проспекті Вавілова, 13/42. Тут водогінну трубу прорвало днем раніше. Місцева мешканка пані Людмила пригадує подробиці.

 ЛЮДМИЛА БАЛЮК:  Спочатку дуже різко, великим таким фонтаном дало!  І вода ще дуже багато піску виносила. Воно як ніби хвильки такі були…  Така вирва утворилася… 2 на 2… Круг такий. І потім почала розливатися вода, і воно все обвалювалося…

 У результаті аварії  на Вавілова у  355  - ти  квартирах   близько доби не було води.

 ІЛОНА БЕРЕКА: Не було спочатку ніякої, але потім гаряча з’явилась, десь увечері. А холодної не було вже до ранку.

Якщо на Чураївни ремонтні роботи почалися, то коли їх проведуть на Вавілова 13/42 – поки що невідомо.

 ЛІАНА КОЗМІЙЧУК:

15-го травня відновили водопостачання. Перепідключили даний будинок до іншої водопостачальної мережі.