Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Рятуючи життя, віддав своє: у Кобеляках поховали Олега Бокоча

Рятуючи життя, віддав своє: у Кобеляках поховали Олега Бокоча

Живий коридор біля Свято-Миколаївського храму у Кобеляках. Люди зустрічають похоронну процесію. Тіло загиблого сюди привезли від батьківського дому у селі Миколаївка, де з ним попрощалися односельці. У храмі відбулася поминальна панахида.

Олег Бокоч, як військовий медик, рятував побратима. Під час обстрілу сам отримав поранення.

НІКОЛАЄНКО:  Дванадцятого травня о 20:30 під час обстрілу біля населеного пункту Авдіївка з гранатомета… Осколкове поранення голови. Доставили до найближчого шпиталю, але лікарі вже не змогли допомогти.

У зоні проведення АТО, пізніше Операції об'єднаних сил, Олег пробув близько року. На військовій службі - з квітня 2016-го.

НІКОЛАЄНКО:  Йому запропонували проходити строкову службу, але він вирішив проходити військову службу за контрактом. 4 місяці був у навчальному центрі. Потім проходив службу в 950ій окремій десантно-штурмовій бригаді.

Так само, стоячи на колінах проводжають похоронну процесію до кладовища. По дорозі жінки розкидають пелюстки квітів. Це ознака того, що загинув неодружений.

 Олегу Бокочу було двадцять три роки. Перед військовою службою він закінчив Полтавський базовий медичний коледж. На прощання приїхали його викладачі та одногрупники.

АРТЕМ:  Відразу було помітно, що він життєлюбна людина. Весела. Я пам’ятаю такий випадок. Йому батько закидав у вікно другого поверху підручник, щоб він підготувався. Прямо перед екзаменом. Це було настільки смішно. Завжди всім допомагав. Ніхто не дасть збрехати з нашої групи.

На кладовищі присутні ще раз прощаються з Олегом. Висловлюють співчуття батькам та брату. Слова підтримки говорить і Наталія Чепіга, син якої загинув у зоні АТО чотири роки тому.

ЧЕПІГА:  Дуже велике прохання від всіх матерів загиблих хлопців. Не забувайте їх. Будь ласка. Тих хлопців, які гинуть досі на цій безглуздій нікому не потрібній війні.

 Попрощатися з Олегом Бокочем до Кобеляк приїхали його побратими по службі. Він був молодшим сержантом 95-ої окремої десантно-штурмової бригади. Поховали бійця на міському кладовищі у Кобеляках поруч із могилами інших загиблих учасників бойових дій.