Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Хто реконструює бігові доріжки на стадіоні «Ворскла»?

Хто реконструює бігові доріжки на стадіоні «Ворскла»?

У Полтаві на стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського легкоатлети тренуються на розбитих бігових доріжках. Про незручності під час тренування та  чи реконструюють покриття,  дивіться далі.

Роман Онішко легкою атлетикою займається майже 10 років. Хлопець  з  інвалідністю. Тренуватися  на цих розбитих бігових доріжках спортсмену важко.  

Роман Онішко: Дуже сильно відволікає, а коли в дощову погоду – це ще  важче.  Коли доводиться калюжі перебігати.  Підопічні тренера Людмили Циганко – люди з інвалідністю.

Людмила Циганко,  Такі невеликі вибоїни не тільки спортсменам з обмеженими можливостями можуть нанести травму, але й для здорових спортсменів.  Стараємося бігти тими доріжками, які ще  вціліли

 Доріжки стали гіршими після зими, каже Людмила.

Людмила Циганко: Чемпіонат України починається рано у лютому, тому треба прибирати сніг, він не природньо розтавав і тому пошкодили доріжки 

Через ями, дірки та відсутність розмітки на стадіоні не проводять легкоатлетичні змагання. Юрій  Щербак,  представник полтавської міської федерації легкої атлетики. Один стадіон, де ми можемо проводити  змагання, хоч приблизний рівень – це Лубни. У Полтавській області – один на область стадіон.

 Стадіон «Ворскла» імені Олексія Бутовського з 2006 року – у комунальній власності Полтава. Нині ж з міського бюджету на його утримання гроші не виділяють. 

Олена Ромас: «Весь стадіон – в оренді ФК «Ворскла» На даний час.  Віце-президент футбольного клубу «Ворскла» Олег Лисак говорить: провина – не їхня.

Олег Лисак: «Я не знаю, що ми пошкодили. На сьогодні такий стан, що був, так і залишається. Ми виконуємо взяті на себе зобов’язання в рамках договору оренди. 03:19 04:01 В тому ракурсі питання, як можемо, так і   вирішуємо».  На ремонт доріжок треба майже 5 мільйонів гривень.  За допомогою спортсмени до місцевих депутатів не зверталися.

Олександр Кудацький: Я як депутат два з половиною роки, тема бігових доріжок на стадіоні «Ворскла» не піднімалася. Ремонт переадресували федерації легкої атлетики, а спонсорські внески мали бути з боку пана Жеваго.

Доки чиновники вирішують, хто ремонтуватиме бігові доріжки, Роман продовжує тренуватися на розбитих.