Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві знову не розглянули судову справу щодо підвищення тарифів на проїзд

У Полтаві знову не розглянули судову справу щодо підвищення тарифів на проїзд

Адміністративну справу щодо визнання протиправним та нечинним рішення виконкому Полтавської міськради щодо підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті не розглянули по суті вдруге. Судове засідання у Полтавському окружному адміністративному суді відклали через те, що не повідомили третіх осіб справи — перевізників.

На судове засідання не з’явилися представники Полтавського виконкому. Серед присутніх  - позивач  В’ячеслав ПлЕскач, представник позивача Сергія Капліна та  третя сторона -завідувач Сектору державної регуляторної служби України у Полтавській області Олег Моргун. Суд переніс розгляд справи на 15 червня.

Ігор Шевяков, суддя Полтавського окружного адміністративного суду:Наразі повідомлення стандартними засобами “Укрпошти” з 23 квітня пошта пішла. Наразі жодне повідомлення, на жаль, не повернулося. В цілому, ми вважаємо, що вони не повідомлені. Перевіряли через сайт “Укрпошти” керівники апарату. Конверти перебувають на поштах у переважній більшості. Треті особи повідомлені про необхідність отримання пошту категорично не отримують.