Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Давва
Ірина Давва

Електронний довідник встановили у Галереї мистецтв

Електронний довідник встановили у Галереї мистецтв

Розповісти туристам про історію міста. Інформаційний бокс  вперше до Міжнародного дня музеїв встановили у Полтаві. Він розрахований не на організовані групи туристів, а на тих, хто подорожує самостійно. За словами директорки Полтавського художнього музею імені  Ярошенка Ольги Курчакової, подібні туристичні інформаційні точки планують встановити і в інших закладах міста.

Тетяна Апостолова прочитала про відкриття інформаційного боксу в музеї з інтернету. Каже: така інформаційна точка - це заохочення для туристів.

Тетяна Апостолова, відвідувачка: Прогресивні технології інформаційного плану вже заходять у наше місто. Дуже цікаво без сумніву, що ми бачимо рубрики, які цікавлять нас. Інформацію завжди можна тут одержати і красиво дуже по стандартам європейським.

 Інфобокс розрахований не на організовані групи туристів, а на тих, хто подорожує самостійно.

Ольга Курчакова, директорка Полтавського художнього музею ім. Ярошенка: Може прийти і довідатися будь-яку інформацію про туристичні маршрути Полтави, про готельно-ресторанний бізнес, про пам’ятники,туристичні маршрути і про кожний музей.

 Пані Надія з Сум. У художньому музеї вперше. Така новація дивує.

Надія Юрченко, відвідувачка: Відкриє ту чи іншу сторінку музею, подивиться як працює музей,коли вихідний, які виставки відбуваються.

Директорка Полтавського художнього музею ім. Ярошенка говорить, інформаційний  бокс привабить увагу туристів та працівники інших закладів.