Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві ковшем екскаватора закидали баскетбольні м’ячі та забивали цвяхи

У Полтаві ковшем  екскаватора закидали баскетбольні м’ячі та забивали цвяхи

Забивали  м’ячі у баскетбольні кільця ковшем екскаватора, геометрично зварювали  труби, маніпулювали  вантажем та ремонтували водопровідні мережі. У Полтаві визначили найкращих водоканалівців з різних регіонів України. КОР: Першими випробування проходять машиністи екскавАторів. Олександр Савченко 5 років працює на  комунальному підприємстві «Дніпроводоканал»  Уперше  забиває ковшем  баскетбольний м’яч та грає в боулінг.

Олександр Савченко: Доводиться пристосовуватися, тут підйом стріли, а в нас навпаки. А це вже трохи складніше. Ми звикли по - своєму робити, а тут важче

 Тут змагаються електромонтери. Швидкість, правильність  та  дотримання правил техніки безпеки – основні критерії оцінювання.

Володимир Матяш: У  повсякденному житті ми знаходимо причину і ліквідовуємо, а монтажем не займаємося. З схемою розібрався, зрозумів, трішки не вистачило часу, пару хвилин і закінчив би.

  Точність —фахова якість  електрогазозварювальників. Учасник повинен  приварити деталь швидко та якісно.

Микола Бокій:  Це як геометрія, там всі параметри є: висота, ширина, глибина, все. Це чітка геометрія. Кажуть, що зварювання, але варити треба красиво.

Слюсар Ігор Марчук показує, як правильно змонтувати водопровідну мережу.

 Машиністи автомобільного крану  встановлюють труби та бетонні кІльця.

Ігор Медяник:  Основне – це час. Десь зачепив точку + 10 с. штрафний час. Ми з учасника ми це все обговорювали.

 Конкурс «Кращий за професією»  в обласному центрі організували  вдруге. Цього року змагаються 5 команд з Полтави, Кременчука, Дніпра, Сум та Кропивницького. Всього -  більше сотні учасників.

Юрій Хіврич:  Не дуже іде до нас молодь, у нас люди 50 і більше років. Молодь, на жаль, їде до  Польщі, тому наше завдання показати, яка це професія.  0

Враженнями від конкурсу «Кращий за професією»  ділиться полтавка  Анастасія Чупринюк.

Анастасія Чупринюк:  Треба розвиватися, доносити такі речі. Це цікаво і актуально для підростаючого покоління дуже цікаво.

Переможці отримали холодильники, електром’ясорубки та посуд.