Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

Протягом 10 годин у Полтаві виступають музичні гурти

Протягом 10 годин у Полтаві виступають музичні гурти

Шістдесят учасників та чотири локації. У Полтаві вдруге організували День вуличної музики. Виступи музикантів у місті тривають і нині. 

Протягом десяти годин – із 12-ї до 22-ї у Полтаві виступають музиканти під відкритим небом.

Ганжа: Альтернативний рок, буде трохи джазу, акустичної музики, барди, різні формати. На чотирьох локаціях за сьогодні виступить близько 60 учасників.

Грають у Петровському та Сонячному парках, біля музучилища та Білої альтанки. На цій сцені – чутівський гурт «Магнітне поле».

Ісип:  Враження гарні, публіка гарна. Пощастило з погодою. У минулому році дощик пішов. Організація у цьому році краща. Хочеться, щоб розвивалося далі.

Рябокінь: Я вперше бачу стільки людей. Мені дуже подобається музика (0-30).

Пархоменко: А це акустична сцена у Петровському парку. Протягом дня на цій локації виступить близько 2 десятків виконавців.

Чуприна: Я щойно пройшов по всіх точках, які присутні у Полтаві. Їх чотири (0-22). (0-29) Цікаво, я вам скажу. Повсюди грають різні гурти, різні жанри, є з чого вибрати, кому що подобається.

Такий фестиваль вуличної музики у Полтаві проводять другий рік поспіль. Тоді до участі долучилося сорок виконавців. В Україні цей проект стартує уп’яте.