Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

Стріляють та лікують: під Полтавою стартував «Жіночий батальйон»

Стріляють та лікують: під Полтавою стартував «Жіночий батальйон»

Радіозв’язок, топографія та військова медицина. Під Полтавою стартував щорічний обласний проект «Жіночий батальйон». Дві доби учасниці вишколу виконуватимуть військові завдання у лісі в селі Головач

 Чотири команди по двадцять учасниць. На військовий вишкіл приїхали дівчата із Полтави та області.

Бариш:  Відсотків 30-40 тих, хто уже традиційно приїжджають на даний проект. Цього разу ми зробили ознайомлення із правилами виходу в ефір, користування рацією, комплексна вправа – топографія і тактика із використанням лазертагу.

  Ось так смугу перешкод долають курсантки військового коледжу.

Яковенко: (0-44) Смуга приблизно сто метрів. (0-22) Перш за все повинно бути бажання для подолання цієї смуги перешкод. Наступна якість – це координація рухів і співпраця голови з руками. А також співпраця у команді.

Шеметюк: Неперевершені відчуття, тому що у нас в коледжі також є смуга перешкод, але тут більш новітня. Я не відчуваю, що там важко. Якщо ми вже вибрали собі таку професію, то ми маємо вже йти до кінця.

Гуріна:На нашій точці ми розказуємо їм як правильно прицілюватися, про саму систему снайперського прицілу, в яких умовах він працює краще або гірше.

 Протягом двох днів учасниці «Жіночого батальйону» будуть вивчати будову зброї та відпрацьовувати вогневу підготовку.

Цього разу для учасниць ускладнили завдання із медичної допомоги.

Городчаніна: Тут ми надаємо елементарну зупинку критичної кровотечі. Накладаємо жгут Есмарха або турнікет без перекрутів. В даному випадку це є неправильним (1-06).

Після таких навчань, уночі та наступного дня учасниці будуть відпрацьовувати свої навички на практиці. Обласний проект "Жіночий батальйон" у Полтавському районі проводять увосьме.