Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Суд заборонив знімати допит Олександра Гребенюка

Суд заборонив знімати допит Олександра Гребенюка

У Миргороді продовжують розглядати справу щодо побиття депутата Олега Супруненка. Від отриманих травм чоловік помер у серпні минулого року. На лаві підсудних колега померлого - депутат Миргородської міськради Хачатур Хачатрян. Його обвинувачують в організації нападу. Сьогодні допитають свідків, серед яких один із учасників побиття Супруненка - Олександр Гребенюк. На початку засідання адвокат обвинуваченого Володимир Матвієць клопотав заборонити журналістам знімати розгляд кримінальної справи. Суд заборонив аудіо та відео фіксацію на професійне обладнання допит Олександра Гребенюка.


За словами Олександра Гребенюка, підсудний депутат міськради Хачатур Хачатрян ввечері перед нападом на Супруненка, дав йомуалюмінієву биту. Як пояснив останній: для залякування потерпілого. Він же обрав і місце нападу. Розповів Гребенюк і про те, як бив померлого обвинувачений Хачатур Хачатрян. Після нападу, рюкзак потерпілого забрав Гребенюк, імітуючи напад. Рюкзак викинув в озеро. Всього було четверо нападників.

Нагадаємо,  на лаві підсудних двоє учасників нападу. Олександр Гребенюк вже відбуває покарання за побиття Супруненка. Руслан Хачатрян – у розшуку.