Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

Працівники Полтавського комбінату хлібопродуктів протестували на пішохідному переході

Працівники Полтавського комбінату хлібопродуктів протестували на пішохідному переході

Протест на дорозі. Сьогодні працівники Полтавського комбінату хлібопродуктів протестували на пішохідному переході, біля зупинки «Оптика». Вийшли,бо зарплатню не виплачують з початку року. Директор та керівник підприємства на роботі не з’являються.

 Інженером-технологом на комбінаті хлібопродуктів Валентина Чорна працює майже 50 років.

Валентина Чорна, інженер-технолог лабораторії Полтавського комбінату хлібопродуктів: Все пішло на перекіс. Підприємство ліквідовано, ми без зарплатні 4 місяці. І все. Люди дуже  рознервовані. Хай прийдуть і пояснять нам, як ми далі працюватимемо. Дають нам директора і нехай виплачують зарплату і запускають завод.

Підприємство перестало працювати через борги, каже працівниця комбінату Наталія Василець.

Наталія Василець, член профспілкового комітету підприємства: Завод і всі цехи опечатані. Наш директор Ульяненко заборгував дуже велику суму. Брав кредити більше 100 мільйонів. І зерно також. Він зараз в бігах. Його оголосили в розшук та завели на нього кримінальну справу.

За її словами Наталії, нині на підприємстві немає ні генерального директора, ні бухгалтера, ні економіста.

Наталія Василець,  член профспілкового комітету підприємства:  Вимкнули світло, газ вимкнули за недоплату. Ми вимагаємо, щоб нам допомогли і виплатили кошти. Це вже крик душі.

  Вимагати свого та протестувати.  Робітники комбінату вийшли на проїжджу частину. Деякі водії обурен.  Проїхати водію не вдалося.

Переконує зупинити протест ось ця жінка за кермом.

ЛАЙВ:  Повна реанімація людей. Через яку «Леваду», ви що? А якби ваші діти лежали, або батьки. Вам що все одно б було?

 Переконує і проїжджає.

 Із 150-ти робітників на комбінаті залишилося 120-ть . Якщо їм не виплатять борг, люди обіцяють штурмувати облдержадміністрацію.