Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

У Полтаві розглянули кримінальну справу щодо різанини біля «Газетного ряду»

У Полтаві розглянули кримінальну справу щодо різанини біля «Газетного ряду»

В Октябрському районному суді Полтави – обидва потерпілих та обидва обвинувачених. За судовим процесом слідкують люди. Засідання розпочали із перегляду слідчого експерименту із потерпілим Дмитром Юденком. На ньому він у ролі нападника: показує, як йому наносили тілесні ушкодження гострим залізним предметом.

ЛАЙВ відео:  Я отак стояв……

Потерпілий Юденко на прохання прокурора Руслана Пічугіна називає ім’я нападника.

Дмитро Юденко, потерпілий: Звичайно, Усенка. Я до цього описував. І в протоколах описував, ще будучи в лікарні. Його зовнішність, все що бачив, давав. І опис указував тільки на нього.

Після цього на судовому засіданні прокурор вмикає інше відео. Цей запис зробив один із полтавських телеканалів під час акції протесту – 5 квітня минулого року. На ньому зафіксовано обох обвинувачених – Прядка та Усенка.

ЛАЙВ:  Шановний суд, ми бачимо обвинуваченого Усенка. Останній тримає у лівій руці предмет продовгуватої форми темного кольору. Лезом виходить у тильну сторону. Ось ми бачимо, як свідок та громадські активісти затримали Прядка на місці події.

Максим Дашко, захисник обвинувачених:Оцінку доказам надасть суд у нарадчій кімнаті. Так, дійсно, щось там є у руках. Незрозуміло, що це – ніж, чи, можливо, це рукавичка так стирчить. Наша сторона захисту вважає, що там не видно леза ножа.

На судовому засіданні розглянули і речові докази. Це одяг та взуття  потерпілого Олександра Коби. А ось ця куртка обвинуваченого Анатолія Прядка.

Руслан Пічугін, прокурор: На вказаній куртці виявлені сліди крові, групова належність яких співпадає із груповою належністю крові Кобі Олександру Олександровичу.

Суддя Анатолій Савченко зачитує результати судово-медичної експертизи. Згідно з ними в Олександра виявили 9 колото-різаних ран тулуба та стегна, а також закриту травму грудей, перелом ребер.

Анатолій Савченко, суддя: Рани тулуба та стегна утворилися від не менше, ніж 9 ударів колючо-різаними предметами, як мали лезо з одного боку.

Обидва потерпілих надали клопотання про призначення судово-психологічної експертизи для визначення розміру моральної шкоди. Щодо цього суд прийме рішення 23 травня. Нагадаємо, 3 травня Євгену Усенку та Анатолію Прядку суд продовжив домашній арешт на 2 місяці, а саме до 20 липня. Карина Москаленко, Микола Янко, Полтавські телевізійні новини.