Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

Бруківка із камінням: коли відремонтують вулицю Верховинця у Полтаві?

Бруківка із камінням: коли відремонтують вулицю Верховинця у Полтаві?

У Полтаві на вулиці Верховинця бруківка змішана із камінням. У березні минулого року управління житлово-комунального господарства перерахувало кошти на ремонт вулиці приватній фірмі. Але роботи не почали. Цього року комунальники знову перерахували майже півмільйона гривень. Чому капітальний ремонт не провели у 2017-му та коли планують відремонтувати бруківку, дивіться у наступному сюжеті.

Це – брукована вулиця Верховинця в центрі Полтави. На її початку кам’янки немає.

Шабельник: «Вона провалилася повністю. Вона вся пливе. Тут треба щоб вода не йшла. Вода підіймається із гори й біжить та розмиває все», – говорить чоловік.   Востаннє дорогу ремонтували 14 років тому. Тоді бруківку поклали нещільно,  каже місцева жителька Світлана Литвинова.

 Литвинова: «Зараз пройти не можна. Взимку взагалі не заїдеш». «У мене, наприклад, у 2015-му році був інсульт, так тоді ледве забрали мене»  01.20 Тут багато похилих людей, не проїхати – нічого», – пояснює жінка. 

На початку вулиці Верховинця будинок Віталія Блика. Чоловік каже: після  прокладання газових труб на дорозі стирчить гостре каміння.

Блик:  «Після того, як ремонтники пішли, ми самі переклали перед двором половину каміння», – розповідає житель. На єдиному порталі використання публічних коштів вказано: 24-го квітня управління житлово-комунального господарства оплатило ремонтні роботи на вулиці Верховинця. Сума – майже 428 тисяч гривень. Кошти отримало товариство "Асфер Груп".  А в березні минулого року більше 425 тисяч гривень перерахували підприємству «Будівельник-2016». Чому ремонт не почався нам відповіли в інформаційному запиті.

«У 2017-му році управлінням житлово-комунального господарства було укладено договір на капітальний ремонт вулиці Верховинця з підрядною організацією «Будівельник – 2016». На виконання вказаного договору перераховано попередню оплату в розмірі 425 тисяч гривень. Згодом підрядна організація відмовилась від ремонту вулиці Верховинця та у повному обсязі повернула попередню оплату до бюджету міста»

Перший заступник начальника управління Костянтин Малько

КОР: За новим договором ремонтні роботи на вулиці Верховинця "Асфер Груп" має завершити до третього вересня.